In de gebieden waar Stichting Bethlehem actief is, mag Gods Woord steeds vaker opengaan. vanuit Bethlehem zoeken we de inwoners op en evangeliseren door middel van Bijbelstudie- en andere evangelisatiebijeenkomsten. Kinderen, die vaak nog nooit van het Evangelie hoorden, horen in speciale kinderklasjes Bijbelverhalen vertellen. Zo mogen we zaad strooien in jonge kinderharten. Er is echter een tekort aan Bijbels, kinderbijbels, evangelisatiemateriaal en andere lectuur.
Wilt u meehelpen het Evangelie onder behoeftige Zuid-Afrikanen te verbreiden? U kunt ons steunen met uw gebed en gift. Voor ongeveer 5 euro kunnen we weer een Bijbel kopen in een lokale taal en meegeven aan onze medemens. Wilt u de verspreiding van het Evangelie steunen?
Steun de verspreiding van Gods Woord in Zuid-Afrika
Onze medemens bekendmaken met het Brood des Levens is het belangrijkste doel van Stichting Bethlehem. Naast de onmisbare zegen van de Heere, is het brengen en uitleggen van het Woord nodig. Mogen we rekenen op uw gebed en gift?