doneer nu materialen webshopZingt gode Lof 

psalmzangvereniging uit Uddel


Psalmzangvereniging ‘Zingt Gode lof’ uit Uddel bestaat dit jaar vijftig jaar en heeft eind april haar jubileum-cd gepresenteerd. De vereniging, met als vaste organist Wout Roos, zingt als een van de weinigen in Nederland nog uit het vierstemmenboek. De cd is opgenomen in de Grote Kerk in Elburg. De opbrengst van de verkoop van de cd is ten bate van onze stichting. Op 4 november werden dominee en mevrouw Weststrate uitgenodigd om het koor te bezoeken tijdens een repetitieavond om de opbrengst van de cd-verkoop in ontvangst te nemen. Uit handen van dirigent Bronkhorst ontvingen ze een cheque van €4000! Wat een prachtig bedrag. Wat bijzonder dat ieder zo zijn talenten op zijn of haar eigen wijze  - letterlijk en figuurlijk - inzet. Na de overhandiging mochten ze beiden een psalm opgeven. Psalm 87 en 150. Wat klonk het indrukwekkend mooi. Namens Stichting Bethlehem zeggen we de psalmzangvereniging 'zingt Gode lof' hartelijk dank voor hun steun, inspanning en betrokkenheid. Deze cd is vanaf volgende week ook via onze website te bestellen.Terug naar overzicht
Terug