doneer nu materialen webshopBijzondere gift van bebo pakket


Bijzondere gift Bebo parket 

Op 10 november ontving dominee Weststrate namens Bethlehem een bijzondere cheque van BEBO Parket en Vloeren uit Vriezenveen.


Dit was de opbrengst van een actie dat dit bedrijf onlangs heeft gehouden. Mariëlle Zwolsman, die een cheque van €20.080,00 overhandigde, vertelde dat men was geraakt door de nood in de townships in Zuid Afrika. Nood die door de corona werd verergerd.

Mariëlle: "De actie van Stichting Bethlehem om voor noodpakketten te zorgen, wilden we ondersteunen door gedurende vier weken één noodpakket per verkochte parketvloer te doneren."


We hebben ons team uitgelegd waar we voor aan de slag gingen en ze ook foto's van Bethlehem laten zien. Via een gerichte advertentiecampagne hebben we onze klanten benaderd: 'Buiten heerst het virus en binnen heerst de honger'. Dat sloeg wel aan. Met dank aan ons team en de klanten kunnen we nu een mooi bedrag overmaken".


Wij danken Bebo Parket en Vloeren hartelijk dank voor deze mooie bijdrage!

Terug naar overzicht
Terug